فروش مکمل خوراک دام
خانه / مکمل مرغ گوشتی / مرکز فروش مکمل مرغ گوشتی

مرکز فروش مکمل مرغ گوشتی

مرکز فروش مکمل مرغ گوشتی با عرضه گسترده این محصولات در بازارهای فروش، توانسته است سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد.

جیره غذایی که روزانه به مرغ های گوشتی داده می شود، نمی تواند نیازهای روزانه آن ها به انواع ویتامین ها و مواد معدنی را تامین نماید.
از اینرو بررسی هایی که توسط کارشناسان تغذیه طیور در این زمینه انجام گرفته است، منجر به تولید مکمل های غذایی برای این مرغ ها شده است که بتواند نیاز آن ها به مواد معدنی و ویتامین ها را برطرف نماید.

فروش مکمل مرغ گوشتی

انواع مکمل مرغ گوشتی در بازار

مرغ های گوشتی با مصرف انواع مکمل ها و مواد معدنی می توانند به سرعت پروار شوند و بازدهی اقتصادی بالایی داشته باشند.
این مکمل ها حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد و پروار شدن این مرغ ها می باشد و در انواع زیر موجود است:

  •  مکمل غذایی ۵/۰ درصد مرغ گوشتی
  • مکمل گوشتی پیش دان و پس دان
  • مکمل غذایی ۵/۰ درصد مرغ گوشتی- فرماویت

فروش مکمل مرغ گوشتی

نحوه مصرف مکمل مرغ گوشتی

این مکمل ها برای اینکه بتوانند بازدهی کافی را داشته باشند و موثر واقع شوند، باید طبق دستورالعمل های داده شده مصرف شوند.
به عنوان مثال این مکمل ها به صورت ۲۵ کیلویی در بازار به فروش می رسند که در واقع بسته های آن ۵۰ کیلویی است و حاوی ۲۵ کیلو مکمل ویتامین و ۲۵ کیلو مکمل مواد معدنی می باشد.
در هر تن از غذای این مرغ ها می توان ۵/۲ کیلوگرم مکمل ویتامین و ۵/۲ کیلوگرم مکمل مواد معدنی اضافه نمود و بدین ترتیب، جیره غذایی این مرغ ها به صورت مداوم حاوی این مکمل ها می باشد.

فروش مکمل مرغ گوشتی

مرکز فروش مکمل مرغ گوشتی درجه یک

به دلیل اهمیت استفاده این مکمل ها در جیره غذایی مرغ های تخمگذار، مرغداران برای اینکه خریدی راحت و به صرفه تر داشته باشند به دنبال مراکز معتبر و شناخته شده ای هستند.
از اینرو این مکمل ها را در بازارهای فروش می توانند از طریق نمایندگی های پخش تهیه نمایند و یا به صورت آنلاین از سایت های فروش، خرید خود را انجام دهند.
همچنین بسیاری از آن ها برای خرید به درب کارخانه های تولیدی مراجعه می نمایند و خریدشان را به صورت مستقیم از آن مراکز انجام می دهند.
در خریدهای اینترنتی و مستقیم، قیمت ها بسیار منصفانه و به شکل قابل توجهی کاهش می یابد و بدین ترتیب، سودآوری بالایی برای مشتریان وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: bestfeeds@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com
تماس با ما درباره ما