فروش مکمل خوراک دام
خانه / پودر چربی خالص / قیمت فروش پودر چربی خالص طیور

قیمت فروش پودر چربی خالص طیور

قیمت فروش پودر چربی خالص طیور را بیشتر بر اساس میزان انرژی آن تعیین می کنند. این محصول اهمیت به سزایی در تغذیه طیور مخصوصاً طیور گوشتی دارد زیرا یکی از بهترین منابع انرژی است. برای اطلاع از قیمت این محصول باید اطلاعات تخصصی در مورد میزان انرژی آن بدست آورد. پودر چربی یکی از افزودنی های خوراک طیور است که اخیرا توجه زیادی به استفاده از آن در تغذیه طیور می شود.

در خرید پودر چربی طیور مهمترین معیار چیست؟

نقش انرژی در رشد طیور گوشتی بر همگان واضح میباشد. البته در طیور تخمگذار هم با وجود اینکه به سطح انرژی کمتری نیاز دارند با توجه به نیاز آنها به اسیدهای چرب ضروری برای بهبود وزن و اندازه تخم مرغ، پودرهای چربی در راستای تامین نیاز هر دو گروه مورد استفاده قرار میگیرد. البته هنگام خرید و جیره نویسی این موضوع را مورد توجه قرار دهید که بعضی سودجوبان یا بی اطلاعان مقدار انرژی کل برای پودر چربی را از ۸۵۰۰ تا ۹۱۰۰ ذکر میکنند و یا بر روی پاکت مینویسند، در صورتی که انرژی متابولیسمی هر نوع چربی برای طیور حداکثر ۷۰۹۵ کیلو کالری در کیلو میباشد.

Related image

یکی از مزایای استفاده از پودر چربی در جیره طیور حالت پودری و جامد ان میباشد. این موضوع مشکل نگهداری و استفاده از ان را با توجه به فساد پذیری و اکسیداسیون منابع چربی غیر اشباع را در هوای ازاد رفع کرده است. همچنین قابلیت میکس آن با اقلام دیگر جیره نیز راحت میباشد.

پودر چربی طیور توسط شرکت های مختلفی تولید می شود. این محصول در خلوص مختلف و در بسته های متنوع در بازار عرضه می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: bestfeeds@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com
تماس با ما درباره ما