فروش مکمل خوراک دام
خانه / مکمل گاو شیری / خرید مکمل گاو شیری ارزان قیمت

خرید مکمل گاو شیری ارزان قیمت

خرید مکمل گاو شیری ارزان قیمت از طریق نمایندگی های پخش این محصولات به شکل گسترده ای، صورت می گیرد و این موضوع می تواند برای خریداران عمده بسیار حائز اهمیت باشد.

مکمل های غذایی دامی برای پرورش بهتر و تامین مواد مورد نیاز دام های همچون گاو شیرده، گاو پرواری، گوسفند و بز مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید مکمل گاو شیری

گاوهای شیرده در دام داری ها

گاوهای شیرده از نقشی بسیار مهم و حیاتی در تامین شیر مورد نیاز جامعه، بهره مند هستن و بسیاری از دامداران در مراکز پرورشی خود، این گاوها را به صورت تنها پرورش می دهند.
در این دامداری ها گاوهای نر فقط در مواقع جفت گیری برای تولید مثل، حضور می یابند و از آن ها استفاده می شود.
مزیت استفاده از مکمل غذایی برای گاو شیری
مواد تشکیل دهنده غذای دام ها که در دامداری ها مورد استفاده قرار می گیرد، ضایعات محصولات کشاورزی مانند کاه و سیلوی ذرت می باشد.
این مواد دارای کیفیت پایینی از نظر ارزش غذایی هستند و کمبود ویتامین ها و مواد معدنی را می توان در آن ها مشاهده نمود.
همچنین این جیره های غذایی هضم بسیار کند و پایینی دارند از این رو برای تامین نیاز اصلی گاوهای شیرده، از مکمل های غذایی استفاده می کنند تا نیازهای این دام، تامین شود.
استفاده از این مکمل ها باعث افزایش شیردهی و تولید عمر دام می شود و بدین ترتیب سودآوری پرورش دهندگان نیز، بالا می رود.

خرید مکمل گاو شیری

خرید ارزان مکمل غذایی گاو شیری

به دلیل اهمیت استفاده این مکمل ها در جیره غذایی گاوهای شیری، دامداران برای اینکه خریدی راحت و به صرفه تر داشته باشند به دنبال مراکز معتبر و شناخته شده ای هستند.
از اینرو این مکمل ها را در بازارهای فروش می توانند از طریق نمایندگی های پخش تهیه نمایند و یا به صورت آنلاین از سایت های فروش، خرید خود را انجام دهند.
همچنین بسیاری از آن ها برای خرید به درب کارخانه های تولیدی مراجعه می نمایند و خریدشان را به صورت مستقیم از آن مراکز انجام می دهند.
در خریدهای اینترنتی و مستقیم، قیمت ها بسیار منصفانه و به شکل قابل توجهی کاهش می یابد و بدین ترتیب، سودآوری بالایی برای مشتریان وجود دارد.

خرید مکمل گاو شیری

خرید مکمل گاو شیری

قیمت این مکمل ها به دلیل اینکه به صورت عمده به فروش می رسد بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.
خریداران می توانند برای مطلع شدن از لیست قیمت ها به نمایندگی های پخش این مکمل ها به صورت حضوری مراجعه نمایند و یا اینکه از طریق سایت های آنلاین، اقدام به خرید کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: bestfeeds@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com
تماس با ما درباره ما